| MrBlueEnergy a întrebat:

Am un HTC ( WildFire S ) si aveam ca "parola" un desen. L-am avut in buzunar si si-a bagat de prea multe ori desenul incorect.Acum imi cere o adresa si parola de la un cont Google, dar eu nu am internet pe mobil si nu stiu ce sa fac straight face.
P. S.: Zice "Too many pattern attempts!" "To unlock, sign in with your Google account".
Funda si raman dator!

Răspuns Câştigător
| vlad170 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si pe mine asta m-a ajutat:
1.Cu telefonul inchis tine apasat pe butonul "volum jos" si butonul "apelare"
2. Porneste telefonul si iti va aparea un meniu cu trei simboluri android in partea de jos
3.Alege optiunea "clear storage" si dupa deschiderea telefonului urmeaza instructiunile
Succes!

1 răspuns:
| A_7260 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ai net pe mobil.Trebuie sa ai doar cont pe google, apoi iti va cere sa faci un nou desen.happy