| Swiftt a întrebat:

Are maica-mea un telefon Samsung Chat 322 si l-a scapat in apa. L-am aspirat si l-am bagat in orez 3 zile. A mers vreo 3 saptamani si apoi s-a stins si acuma nu se mai aprinde. Am scos bateria si am bagat-o inapoi si nu a mers. L-am pus si la incarcat si nu a mers. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Chirality21 a răspuns:

Du-l la reparat sau incearca sa il lasi la lumina unei lampi din acelea vechi care incalzesc si probabil o sa mearga, dupa ce il lasi sub lampa CU BATERIA SCOASA, pune-l la incarcat si sau EVENTUAL, Schimba-i bateria.

1 răspuns:
| eric1630 a răspuns:

Dul la gsm service si iti vor spune problema