| LegendOfMe a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca merita sa imi iau un telefon Allview P5 Quad. Eu il iau mai mult pentru jocuri, muzica si internet.

1 răspuns:
| KinderRM a răspuns:

Salut.

Dacă vrei unul pentru muzică, jocuri şi internet ia-ţi un Gaxaly S+/S3/S4. Au procesorul bun, jocurile se mişcă perfect, se aud şi tare şi pe net merg perfect. Părerea mea este că dacă vrei un telefon bun, aştepţi să strângi bani. Nu le dai aiurea pe toate jafurile. Nu se merită.