| Valentinbaciu2002 a întrebat:

Azi dupa ce am scos telefonul de la incarcat, am observat ca e uleios, insa nu am realizat. Am dat husa jos si am vazut ca spatele telefonului din aluminiu s-a decolorat si era plin de ulei. Tin sa mentionez ca telefonul era perfect curat si uscat inainte sa-l iau de la incarcat. Acum este blocat, aratandu-mi ca sunt casti conectat si nu sunt. Ce sa fac sa mearga? Nu pot asculta ceva pe difuzor din aceasta cauza. De la ce sa provina acel ulei? Mulțumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să se fi supraîncălzit în timpul încărcării şi să i se fi topit culoarea. De aceea e recomandat să scotem orice fel de husă în timpul încărcării.

| FabricantDeGunoi a răspuns:

A transpirat telefonul

| Valentinbaciu2002 explică:

Stiam ca uleiul din ele e acid si in contact cu pielea arde. Acesta nu a facut asta