| MattteoAbz1111 a întrebat:

Salut TPU! Care dintre iPhone 11 și iPhone 12 mini considerati că este mai bun? Fără comentarii inutile.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

As merge pe 12 mini. Ecran mai mic dar mai calitativ, procesor mai bun, 5G, camera un pic mai buna si compatibilitate cu accesorii magsafe.
https://www.apple.com/ca/iphone/compare/?modelList=iphone11,iphone12mini

| Brizbriz a răspuns:

Fara comentarii inutile?!?
ok, dar ce ar fi, SA *NU* PUI INTREBARI INUTILE?!?

pe ce ar merge cineva?
pe o generatie mai noua, sau pe una mai veche?!?
care o fi raspunsul? hmmm... "greu" RAU

si mai amuzant, la fel de RAU e ca ai primit raspunsuri cu iPhone 11... TAREEEEE
si raspunsuri cu "nu e mare diferenta"
eu vad... "cateva"
https://www.gsmarena.com/......mpare.php3

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu-s mari diferente intre ele deci as merge pe 11 ca e mai ieftin.

| literallythesamebruh a răspuns:

Dacă ar fi după mine, aș merge:
- pe IPhone 11 pentru baterie mai mare
- pe IPhone 12 mini pentru încărcare un pic mai rapidă, rezistență sporită, design, display OLED care este peste LCD, performanțe, un an în plus de update-uri etc.
Poți merge pe 12 mini sau ceva mai sus un pic decât el (12). După părerea mea, IPhone 11 este tras în jos de display și sacadările pe care le are uneori.

| RaduRobertRO a răspuns:

Eu as merge pe 11, daca vrei mai bun si mai scump, nu lua mini ci direct 12. Dar azi eu as opta pentru 11, pret/oferta optiuni mai bun.

| Dragon1007 a răspuns:

Decât 12 mini mai bine 11 mini dai doar niște bani în plus dar dacă vrei bani de pe 12 mini poți să-ți iei 11 pro
Acum este la alegerea ta