| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Daca incarc cartela unui prieten imi apare in factura ca am incarcat cartela acelui prieten?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Istoricul tranzactiilor si motivul pentru care ai de platit acea suma apare in factura, iar in factura detaliata apare pana si numarul la care ai transferat acel credit.

| Niiiicu a răspuns:

Da,apare

| oanaaa16 a răspuns:

Buna! Da, iti apare suma pe care ai incarcat.o + ce mai ai tu ( daca ai ) cost suplimentar happy

| DjYonutz a răspuns:

Da daca esti pe abonament! Daca esti pe cartela sim simpla iti ia din creditul tau!