| vighandrada a întrebat:

De ziua mea părinții vor sa îmi ia telefon. Nu pot sa aleg intre Samsung galaxy s4 mini sau iphone 4. care e mai bun?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3180%2C169%2C2232

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S4 mini.

| Mara2002 a răspuns:

S4 mini e o MARE prostie am avut si se bloca non stop si m am asezat le scaun si il aveam la buzunarul din spate.si s a spart touchscreenul si display

| Dag_Andzei_1995 a răspuns:

Iphone 4 si Samsung Galaxy S4 mini c-am de accelasi fel doar ca SAmsung Galaxi S4 mini e mai rezistentwinking stiu parintii tai ce stiu big grin

| vighandrada explică:

Mersi. O sa le spun ca aleg galaxy s4

| bursuc001 a răspuns (pentru vighandrada):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.