| Aleksutzu a întrebat:

Pe 11 Decembrie va fi ziua mea >:" Parintii imi vor lua un telefon nou dar nu stiu pe care sa il aleg : Iphone 4 S, sau Samsung Galaxy S2 care e mai bun? worried Care are aplicatii mai marfa? worried Dau funda tongue

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Bună, eu am avut ambele telefoane, dar Iphone 4 S e mai bun. Am folosit şi Samsung Galaxy dar e mai tare Iphone-ul!
Bye

| KatnissEverdeen a răspuns:

Iphone 4 S

| Ciorbistule a răspuns:

Pai normaliphone e mai bun de 1000 de ori. Nu ca am ceva impotriva galaxyu`lui...dar e mai bun iphone am avut si eu, dar daca l`ai scapat odata ii canta popalaughing.

| virgilgod a răspuns:

Daca ai bani ia.ti 4S, camera de 8mp, o mare varietate de aplicatii si usor de folositwinking dupa parerea mea iOs e mai bun decat Androidtongue

Răspuns utilizator avertizat