| Gabryel998 a întrebat:

Deci eu am sunat la Orange pentru a incheia abonamentul,vreau sa trec pe PrePay, si au zis ca au facut o cerere de reziliere si o sa primesc un telefon in 5 zile maxim.Eu am facut cost suplimentar 40 EUR si nu vreau sa mai platesc abonamentul... are ceva oare?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce le platesti factura la zi, ai putea sa renunti la abonament. Dar numai din luna urmatoare, nu acum. In plus, asteapta-te la citeva telefoane de la ei. Vor incerca sa te convinga sa ramii pe abonament.