| Minge707 a întrebat:

FUNDA! Merita diferenta dintre Motorola Moto G 2nd Gen si Motorola Moto G 3rd Gen? Sunt nedumerit pentru ca vreau sa imi cumpar unul dintre acestea doua si nu stiu pe care sa-l aleg.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Motorola Moto G (3rd Gen, 16 GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Minge707 explică (pentru bursuc001):

Mulțumesc la fel! Si bafta in tot ceea ce faci! Si Doamne ajuta pe toata lumea, pe toti, si pe mine

| bursuc001 a răspuns (pentru Minge707):

Cu plăcere happy

Mulţumesc şi euwinking

O seară frumoasă!