| Andrei2121 a întrebat:

Intrebarea mea este care telefon este mai bun si mai rezistent dintre Acer Liquid E2 Duo sau Allview P5 Quad?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Eu as merge pe Acer. nu prea imi inspira incredere Allview. Acer e mult mai cunoscut. si in plus de asta service-ul Acer e mult mai bun decat la Allview.

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca vrei alea 2, Acer categoric.
depinde si ce buget ai ...etc.

| j1NNNx a răspuns:

Acer e mai bun happy

| franco2003 a răspuns:

Allview P5 Quad.

| franco2003 a răspuns:

Acer Liquid E2 Duo.

| ilikedub a răspuns:

Nicunul. Galaxy s3 la mana a 2-a decat unul din astea noi.Dar tinand cont ca il alegi pentru dual-sim, ALLVIEW. De miscat se misca la fel. Insa display mult mai bun, luminos, cu rezolutie mai mare la Allview, camera tot mai buna Allview, design si sunet mai bun la Allview. Pana si Allview a5 este mai bun in display si camera decat acerul. daca vrei sa te convingi, du`te intr-un magazin germanos si cere`i un Acer si un Allview. Restul va veni de la sine.