| raduradu2014 a întrebat:

Ce telefon recomandati?
Allview Dual-Sim P5 Quad sau Acer Liquid E2

Răspuns Câştigător
| lacoste98 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Allview p5 quad e foarte bun si rezistent. eu am Allview p5 alldro si merge ff bine. dar sa stii ca e mai bine sa iti iei cel pe care il doresti tu mai mult...

13 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Allview.Da©a o să vezi pe el made in Romania să știi că e originaul 100% că Allview este firmă românească ce folosește componente japoneze pentru telefoanele ce le fabrică. Încă nu am auzit Allview-uri defecte, dar Acer-uri da.Succes

| raduradu2014 explică (pentru DeyCj):

Fratimio are Allview p5 mini si scrie made in P.R.C.

| DenisIonut01 a răspuns:

Acer liquid E2

| qwerty101010 a răspuns:

Din cate stiu eu, telefoane Allview nu sunt atat de bune. Am auzit mai multe persoane care au avut aceasta marca de telefoane si le-au dus la reparat la 2-3 saptamani dupa cumparare. Ti-as recomanda cu incredere un Samsung Galaxy (toate sunt bune si performante) pe care il poti gasi la un pret accesibil. Sper ca te-am ajutat!

| raduradu2014 explică (pentru qwerty101010):

Fratimio are Allview de 1 an jumate si nu a avut probleme cu el

| lacoste98 a răspuns (pentru qwerty101010):

Madisor sa stii ca te inseli foarte mult eu am Allview si sunt foarte multumit de el ee foarte rezistent. l-am scapat nu odata jos si inca nu a patit nimic... dar in fine fiecare cu parerea lui...

| raduradu2014 explică:

Am cumparat Allview p5 quad

| einenebun23 a răspuns:

Allview clar e mai bun decat Acer

| Rŏllшау a răspuns:

Amândouă telefoane sunt de performante foarte apropiate, eu ți leas recomanda pe amândouă, multa bafta!
Aici ai link-uri despre ambele telefoane ca sa te lămurești:http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-allview-p5-quad-4337
http://www.gsmarena.com/acer_liquid_e2-5418.php

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rŏllшау):

Stiu si eu care sunt diferentele dinte ele ...ms oricum

| raduradu2014 explică (pentru Rŏllшау):

Stiu si eu care sunt diferentele dintre ele ...ms oricum

| ŞobolanulVesel a răspuns:

Allview Dual-Sim P5 Quad

| A000000000 a răspuns:

Si ce parere ai despre el? Este bun? ai avut vreo problema cu el?