| TNC2000 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine in legatura cu telefonul? Cand deschid wireless-ul nu ma conecteaza la net, intru la setari wireless si nu imi apare nici o retea disponibila/indisponibila, imi apare decat adaugare retea Wi-Fi si cand dau sa imi adauge nu mi-o adauga, ma puteti ajuta, urgent! Si inca ceva am telefonul Vodafone Smart ll

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Pai trebuie sa fii intr-o zona mai activa a orasului. Daca stai la tara nu prinzi. In orase in malluri, magazine, restaurante etc. Tu te-ai mai conectat pana acum pe acest telefon la Wi-Fi?

| TNC2000 explică (pentru YoChriss):

Sunt la oras si da m-am mai conectat dar dintr-o data nu mai imi arata nici o retea Wi-Fi chiar daca stau langa modemul meu, nu imi arata nici alea la care am fost conecrat inainte...

| YoChriss a răspuns (pentru TNC2000):

Pai atunci du-l la un service specializat sau la garantie. Tu nu-i poti face nimic.