| Cozminca_Gabriel_1993 a întrebat:

mi-am cumparat un iphone 4s de la cineva si si-a lasat emailul pe telefon si nu pot sa dau resetare la setarile din fabrica deoarece nu am parola. Intrebarea mea este cum pot sa ii scot emailul lui si sa imi adaug un email nou? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Practic te-a fuwut...
Si-a lasat icloudul activat si probabil ti-l va bloca, eventual contacteaza-l sa-ti dea parola.

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Deci daca stii parola de la iCloud dai resetare si se sterg toate conturile de google / email / facebook si mai stiu eu ce. Daca nu stii acea parola nu mai poti face nimic.Dar la email ca la gmail sau yahoo poti da logout nu trebuie parola.

| Cozminca_Gabriel_1993 explică (pentru FlorinCiokan):

Stiu, dar nu ii stiu parola ca am luat telefonul de pe olx, trebuie parola de la id-ul appel

| Pool77 a răspuns (pentru Cozminca_Gabriel_1993):

Practic te-a fuwut...
Si-a lasat icloudul activat si probabil ti-l va bloca, eventual contacteaza-l sa-ti dea parola.