| MaryUs_Leo_1995 a întrebat:

si toti utilizatorii, tocmai mi-am luat un ZTE Blade San Francisco si am o versiune de android 2.1 si as vrea sa ii fac un update la 2.3 pentru ca nu prea ma descurc cu recovery si celelalte chestii, m-am uitat la mai multe tutoriale dar nu prea reusesc si nu pot sa intru in Clock Work Mod, va rog mult cine ma poate ajuta dau funda!

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Dai la setari informatii si vezi acolo actualizare soft, sa ai net

| MaryUs_Leo_1995 explică (pentru Vvistula):

Nu am chestia asta, tocmai am spus mai sus... straight face, problema e ca nu pot intra nici in fast boot, recovery, si alte prostii. straight face, nu exista cumva vreo aplicatie ceva pentru telefon sa updateze softu?

| Vvistula a răspuns (pentru MaryUs_Leo_1995):

Poti sa descarci dupa net dar nu stiu cat de sigur e

| JordanMichael a răspuns:

La 2.3 nu poti... poti doar la 2.2... cu modul clasic sa intri in setari>About>Software updates nu merge?

| MaryUs_Leo_1995 explică:

Nu merge. de fapt nu am optiunea aceea sad si de aia vreau sa ma ajute cineva va rog mult sa instalez macar 2.2 froyo pe el prin Clock work mod acela sau alta solutie.

| MaryUs_Leo_1995 explică:

Pai ma poti ajuta sa instalez?, am vazut ceva pe youtube ca eu nu cred ca am instalat fastboot si driverele alea...