| StoienicăSorin a întrebat:

spuneți-mi dacă iPad air este o tableta care merita luată si spuneți-mi si mie va rog dacă se afla in top 5 tablete 2014

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Am mai spus-o, deci ma repet.
Supraevaluata, insa iOS este mai usor de folosit fata de Android. Cum preferi.
Galaxy Tab S il bate de trei ori:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5797&idPhone2=6438

| calingeo13 a răspuns:

Va spun ca tabletele de la Samsung sunt mult mai bune si mult mai usor de folosit decat cele de la Apple. Iar top 5 tablete sunt ultimele 5 tablete aparute de la Samsung.winking