| Stefanel09 a întrebat:

Tocmai de curând am primit un telefon ...mai exact un iPhone 4s si as vrea sa stiu de unde pot Descarcă jocuri gratis de exemplu minecraft pocket edition... Am încercat de pe vshare dar după un timp nu ma mai lasă sa intru in aplicație... Ma poate ajuta cineva!? PS : si daca merge o sa

1 răspuns:
| victormp3 a răspuns:

Salut desigur ca poti descarca de pe GOOGLE PLAY iar cel mai bun este PLAY MARKET. Sper ca te-am ajutat funda te rog.