| vicionutz a întrebat:

Un coleg, m-a rugat sa ii caut un telefon pana in 4.3, si cu 2g ram, dual core sau quad, iar eu i-am gasit telefonul Blackberry z10, i l-am recomadat, iar lui i-a placut foarte mult. L-a cautat pe net, pe sait la cosmote, ( el vroia sa il ia cu acel abonament 15 euro, cu nelimitat orice, acela free l), si l-a gasit. Mi-a dat linkul, intrebandu-ma daca m-ai da vreun ban sau numai un leu, cum scria acolo, dar nu stia daca acel pret era cand abonamentu nu era la reducere si era 31 euro.
Acesta este linlul : https://www.cosmote.ro/product/blackberry-z10-negru/2028 6708/

Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Daca scrie 1 leu. 1leu plateste pe telefon la abonamentul free l.

| vicionutz explică (pentru DataSoft):

Da, dar nu stiu daca acea informatie a fost postata cand abonamentu era de 31 sau cand era de 15.