| Catalin25999123 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cine a mai instalat gta 3 / gta vice city pe telefonul Allview a5 quad. Va rog sa ma ajutati am incercat o gramada de metode vazute pe youtube dar niciuna nu merge pana si pe wifi aparea o eroare la 70%. Dau funda celui care ma ajuta!

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Trebuie instalat apk-ul apoi copy paste in folderul android obb un folder descarcat odata cu aplicatia de pe internet

| Catalin25999123 explică (pentru DenisIonut01):

Am incercat si asa dar imi apare tot aia care sa downloadez fisierele si nu merge ca n-am net

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Catalin25999123):

Trebuie sa stergi aplicatia si obb-ul care l-ai pus apoi sa instalezi aplicatia si dupa sa copiezi obb-ul apoi poti deschide aplicatia

| Catalin25999123 explică (pentru DenisIonut01):

Nicio schimbare. Tot asa imi apare!

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Catalin25999123):

Nu stiu alta solutie, incearca sa descarci apk si obb-urile din alta parte

| Lorenutza2014 a răspuns:

Instaleaza apl-ul happy
La tine nu e instalat.