| Ady2098 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon nou cu un buget foarte mic, de 100-120 lei si m-am gandit sa imi iau un Nokia 100 sau 101 dual sim.Care e mai bun? Nu ma intereseaza ca unul are dual sim si unul nu, vreau doar un telefon pentru vorbit si muzica.Care dintre ele are card? Care se aude mai tare? Cat de tare se aude la muzica? Se aude ceva gen Nokia 2730 clasic sau LG ku 990i, adica daca il bag in buzunar sa se mai auda muzica destul de bine. Daca nu e bun ce imi recomandati pentru bugetul meu? In general ma intereseaza doar muzica si sa pot vorbi la el, nu poze sau aplicatii.Merita sa-l iau.Se aude tare mp3-ul? Multumesc. Vreau cat mai multe raspunsuri.Dau funda si vot. Vreau raspuns cat mai repede.

12 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Pai in primul rand 100 nu are mp3 deci nu ai ce sa faci cu el (nu ai sa poti asculta muzica asa cum vrei) iar in second 101 este chiar un telefon bunicel la care ai sa ai si mpe dar nu stiu cat costa. Sincer as vrea sa iau si eu unul pana in 140 Ron si cred ca ma hotarasc la 101 daca aflu si pretul.

| emilitalia a răspuns (pentru emilitalia):

Wawwww pretul la 101 ajunge la 190-200 Ron.

| Akid a răspuns (pentru emilitalia):

36 lei. scuza-ma nu am fost atenta

| emilitalia a răspuns (pentru Akid):

Nu ar fi asa mult dar daca aduni 36 pe luna timp de doi ani plus 100 cat ai dat la inceput ajungi la o suma frumusica 964 pffffffffffff cam mult.

| Akid a răspuns (pentru emilitalia):

Daca aduni banii pe care ii dai pe un telefon la liber Nokia 200 este 300 lei sau mai mult, plus 30 lei pe fiecare luna iti iese mai mult. daca gandesti asa nu o sa rezolvi nimic.winking

| emilitalia a răspuns (pentru Akid):

Stiu asta dar uite ca gasi un Nokia 2730 la 100 Ron.

| Akid a răspuns (pentru emilitalia):

Pai vezi

| Akid a răspuns:

Eu mi-am luat Nokia asa 200 la 100 lei la un abonament ieftin la cosmote. dar mi-am pastrat numarul si abonamentul il foloseste mama.

| emilitalia a răspuns (pentru Akid):

Cat este abonamentul si pe cati ani?

| Akid a răspuns (pentru emilitalia):

360 lei pe doi ani
Cosmote S.asa se numeste

| Akid a răspuns (pentru Akid):

36 lei. scuza-ma nu am fost atenta.

| Ady2098 explică:

Nu m-ati ajutat de loc pentru ca eu am pus alta intrebare.Cititi atent.