| aLyNnN03 a întrebat:

Vreau sa imi fac iphone-ul ipad si nu stiu cum. va rog ajutati-ma, sau dattimi un tutorial cum sa fac, am Iphone 4 ios 7.1.1 si e codat, m-am gandit sa il fac ipad va rog ajutati-ma
vreau tot 7.1.1 ios pe ipad

4 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

Tu stii macar ce e iPad? Intrebarea ta nici macar nu are sens. sa faci iPhoneul iPad? Doamne...

| tuberculoza a răspuns:

Trage de colturi pana creste cat un ipad

| gaby202000 a răspuns:

Asa ceva nu vei putea face in primul rand datorita ecranului. In al doilea rand iphone 4 are cpu single core de 1ghz sau poate ai chiar versiunea mai noua de 800mhz deci nu vei putea compara asta cu un ipad dual core. Apoi mai e si acceleratorul grafic care la fel nu se va compara cu cel al unui ipad. Si cel mai important marimea ecranului si rezolutia. Daca intr-adevar vrei un ipad vinde telefonul pentru ca eu nu am auzit prostie mai mare decat sa vrei sa faci din telefon... tableta. In plus cam ce rulezi pe telefon rulezi si pe tableta avand in vedere ca ai IOS.

| aLyNnN03 explică (pentru gaby202000):

Ok am inteles, un tutorial de unlock pentru iOS 7.1.1?