| Bogdyy161 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou dar nu ma decid intre Samsung galaxy s4 si iphone 5. Deci daca cineva are experiente cu unul dintre aceste telefoane si mi le poate impartasii il rog mul! Dau funda!

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Iti recomand S4. de ce? petru ca e mult mai performant, are Android, un sistem de operare mult mai performant decat iOS, ecran mai mare si mai performant si asa mai departe. parerea mea este ca iPhone indifierent ca e ultimul 5S este o rasnita pe langa S4.
PS: eu am avut iPhone 4 si nu am fost cine stie ce multumit, acum am un S3 si sunt foarte multumit.

| dragosx2002 a răspuns (pentru al3xander):

Are dreptate S4 e mai bun si mai rezistent dintre oricare altele

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung galaxy s4 deoarece este un telefonul puternic si androidul este mult mai bun decat ios

| Ronaleo a răspuns:

Androidul nu e mai bun decat iOS, dar cu toate astea S4 E net superior lui iphone 5, chiar si 5s. In afara se sistemul de operare sta prost la toate capitolele. Vreau sa spun ca la iOS nu vei intalni lag-uri, insa nici la s4 datorita procesorului quad. Si totusi pe Android iti poti descarca mult mai multe aplicatii sau jocuri.
Iphone 5 : Are 1gb ram fata de 2 gb, nu are card de memorie, camerele (cea principala si cea secundara) sun cu mult bai slabe, dual core 1.3 ghz fata de quad core 1.6 ghz, nu are java.
Are un coleg da scoala iphone 5 si e foarte mic in comparatie chiar si cu s3-ul, iar ecranul e cam intunecos. Sper ca te-am ajutat.