| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu ce au asa de special telefoanele astea Nokia 6310i?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Este un telefon vechi, bun la vremea sa, foarte rezistent, dar despre care au apărut anumite zvonuri care se pare că nu sunt adevărate. Uite aici ai diverse comentarii în legătură cu telefonul.

http://www.telportal.ro/telefoane/pareri-Nokia_6310i-223.htm

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Au semnal bun.

| Ineys a răspuns:

N-au nimic special. Sunte telefoane "old-school" rezistente si usor de folosit de oricine, chiar si de batrani. Dai cu ele de pamant, crapa mai degraba asfaltu decat un telefon ca ala.