| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Am vazut la Nokia 6310i ca are bluetooth,stiti careva daca si se poate conecta o casca bluetooth la el si sa functioneze?
Va rog fara pareri gen,, daca are bluetooth ar trebui sa meargă..."
Vreau un raspuns sigur de la cineva ca a folosit sau foloseste asa.
Mersi

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Am conectat niște căști Bluetooth la un Nokia 5130 Xpress Music și au funcționat. Nu văd de ce nu ar funcționa și pe 6310i. Și chiar dacă nu dorești acest răspuns, cam așa este, majoritatea dispozitivelor Bluetooth sunt compatibile între ele indiferent de versiune. La acel Nokia am conectat și boxe Bluetooth, și nu am avut vreo problemă.

| maphiotul explică (pentru literallythesamebruh):

Ok,mersilaughing
E vorba ca trebuie sa stiu de dinainte, ca il cumpar de pe net telefonul.nu am gasit la mine in oraș.
Si daca nu merge e nașpa.