| Robert199717 a întrebat:

Vreau sa stiu daca imi reinoiesc abonamentul la telekom (8E), sa il maresc la 15E, sa aduc 3telefoane vechi cat ar mai trebui sa platesc cash pentru un iphone 6

2 răspunsuri:
| DanielCD a răspuns:

Geez, de ce nu intrebi direct telekom-ul de unde sa stie TPU oferta lor? Ce politica au? Intra pe we-site-ul lor si te documentezi(sau suni) sau vrei sa faca cineva de pe aici asta pentru tine!
Bafta!

| Robert199717 explică (pentru DanielCD):

Am intrebat daca stie cineva sau daca a mai facut cineva asta si stie