| George5663U a întrebat:

Daca vreau sa imi reînoiesc abonamentul meu la Telekom,adaugand un telefon la acesta si fac asta la telefon vorbind cu ei, va mai trebuii sa ies eu la curier s au poate sa iasa si altcineva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu contează cine ia coletul

| lpavel a răspuns:

Poate iesi si altcineva sa ia coletul dar daca nu e baiat/barbat ca tine, atunci trebuie sa lasi buletinul ca altfel s-ar putea sa nu il dea...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru lpavel):

Cred ca depinde de firma!
de mai multe ori am luat pachetul pentru vecinul meu student.Imi dadea telefon si ma trimitea la curier, nu a fost nevoie de buletin
Dar o daca cand a trebuit sa primesc carti, curierul mi-a spus sa aduc si buletinul.

| lpavel a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Asa este, depinde de firma si de curier... mie odata nu mi-a dat coletul pana nu am adus buletinul! Degeaba ii ziceam ca nu vede ca am iestit de la adresa de pe colet, el nu si nu laughing bine asta s-a intamplat o singura data iar de 100 de ori mi-au dat coletul fara sa intrebe nimic, de asta am zis ca sa fie mai sigur sa lase buletinul...

| ioana748 a răspuns:

Poate ieși oricine.
Oricum va anunță pe numărul dumneavoastră de telefon.