| ema42bia a întrebat:

Salut tup, puteti sa imi sugerati un telefon bun cu android?

8 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Aici depinde de mai mulți factori și condiții: firma telefonului, dimensiunea propriu-zisă, grosimea, capacitatea sa, puterea de procesare, calitatea materialelor din care este confecționat, pentru ce vrei să-l folosești în general și nu în ultimul rând, prețul. Scrie-mi câteva detalii ca să pot să-mi dau cu părerea cât de cât.

| ema42bia explică (pentru LenoreVoldaren):

Eu as vrea sa mearga bine pe internet, sa nu aibe lag si in primul rand s nu fie prea fragil

| Alissa11 a răspuns:

Bun este iPHONE 5S

| Morooo a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Pe ăsta îl am şi eu, dacă nu eşti pasionat de poze, este potrivit. Foarte performant. Te poţi uita şi la filme pe el. :)

| j1NNNx a răspuns (pentru Morooo):

Samsung Galaxy Young - Am si eu si chiar isi merita banii :D ( https://www.google.ro/......ps?/search )

| Morooo a răspuns (pentru j1NNNx):

Eu ţi-am dat un smartphone E-boda v38! happy

| Morooo a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ţi-am dat spatele. :))

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

Samsung galaxy s5