| skirlex a întrebat:

Salut, vreau sa dau la schimb telefonul meu LG g2 pe un iphone 5s si o diferenta din partea mea, ce parere aveti?

14 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Se merita..acum depinde sa nu fie si diferenta prea mare din partea ta happy

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Jipa95):

Jipa95 a răspuns:
Cablu chinezesc...sau s-a dus o piesa din telefon. Am auzit ca sunt cam problematice telefoanele astea cand vine vorba de usb. Incearca si tu cu mai mule cabluri, iar daca nu merge inseamna ca este problema din telefon.
----mie imi face placere sa te contrazic da imi place ca si u te contrazici foarte binelaughing)

| Jipa95 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Ma refeream la 3gs telefon aparut prin 2009, iphone 5s e cu totul alta mancare de prosti ca tine care se baga unde nu le fierbe oala!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Jipa95):

Ba tinere bucurate ca ai terminat liceullaughingfelicitarilaughingE UN SITE PUBLIC? deci si pe aici imi fierbe oala altceva?
in legatura cu iphone 3gs si 5s ai ceva schimbat la interfata? nu prea au ceva fata de alte device-uri is cam cioburi iphone BRENDUL E mare si atata

| Jipa95 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

O fi un brand cam expensive, dar uite ca cererea este mare, si eu nu cred ca omu si-ar cumpara acel telefon numai ca are merisorul pe capac...zic. Ce m-a deranjat este faptul ca m-ai contrazis atunci cand am spus ca telefoanele Apple iphone 3gs sunt cam problematice in lagatura cu acel usb. Pai sa stii si tu ca in viata mea am avut si eu 3 amarate de iphone-uri 1 3g, altul 3gs. La 3g s-a dus placa de baza, iar pe 3gs s-a dus dracu butucul ala unde bagi usb sa il incarci..si de atunci am renuntat de tot la acele telefoane.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Jipa95):

Si ai impresia ca 5s de exemplu nu sunt foarte problematice e adevarat nu cu usb dar cand te jocu un joc mai greoi asa poti sa iti faci si micul dejun numa bine carcasa e mai plata niste oua prajite ceva deci e bun faci 2 lucruri de o data fac pariu ca cu wifi bluetoot cu trafic pe wifi si un joc mai puternic in 15 min nu se prajeste oul complet dar se facelaughing

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Jipa95):

Si plus butonul de pawor care si ala e cam lipit s-ar putea sa pierzi prin buzunar daca porti blugi

| Jipa95 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Vai nu-mi spune chiar ai avut tu telefonul si cand te jucai un joc mai pretentios prajeai oua pe el? Interesant laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Pai ar fi mai bine decat o paleta dinaceea de ping-pong care nici macar nu iti incape prin buzunar ( unele ) laughing

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Jipa95):

Steve Jobs va indoctrinat cu iphone si ati devenit dependenti de nimicuri
iphone=investitie minima. profit maxim dar pana te prinzi si u si restul care stau pe la cozi cand apare un nou iphone ''sa fii la moda''
jocurile de pe android nu sunt aceleasi ca si pe machintosh(ios7) laughing sunt modificate de cei de la Apple care au prpriul lor magazin ca sa pot sa fie jucate pe MACHINTOS deci cerintele aceluiasi joc sunt tdiferite machintosh laughing android

| AdrenalinTm a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../7969,7378
ia uitete acolo crezi ca merita? din punct de vedere al performantei LG g2 il cam bate pe 5s

| AdrenalinTm a răspuns:

Il cam bate rau acuma m-am uitat si eu la toate specificatiile parerea mea ramai pe g2 ar mai trebui el sa-ti dea o diferenta la iphone costa foarte mult brendul,
iei ceva mai slab doar de dragul de a fi stema cu un mar muscat

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Se merita iphone 5s e mult mai performant