| Iphone666666 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Iphone6 si, eu sunt obisnuit doar cu Android...si nu stiu daca exista de exemplu youtube...Ma puteti lamuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca este echipat cu youtube si multe altele. Ceea ce este diferit, este sistemul de operare, implicit jocurile si aplicatiile specifice sistemului de operare IOS, atat.
Il gasesti la Emag la pret bun:
http://bit.ly/1yjJ8oq

3 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Youtube e un site. Vrei sa stii daca pe iphone merge netul ca sa il poti accesa?
Merge. Cauta pe youtube un review la telefonul care te intereseaza ca sa vezi ce are.
Tu doar stii ca vrei modelul ala ca asa au ceilalti copii cu parinti cu bani, dar nu stii la ce e bun si ce are in plus. Trist.

| pana a răspuns:

Aplicatiile de pe google play nu le mai ai dar poti gasi aplicatii asemanatoare dar totusi nu cred ca se merita ip6 decat daca vrei sa te dai 'mare' cu telefonul

| Iphone666666 explică:

SmokeyEye...nu vreau sa imi cumpar Iphone6 pentru ca asa am vazut la alti copii sau ca vreau sa ma dau mare...eu m-am plictisit de tot ce are Android....am avut toate telefoanele Samsung galaxy... vreau sa mai incerc si altceva dar am pus intrebarea pentru ca nu prea stiu despre Iphone...