| anonim_4396 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi cumpar iphone 5 (nu 5s) si nu stiu de unde. La eMAG e 27 de mil stiti vreun magazin unde e mai ieftin? PS: nu vreau la mana a 2-a ) Funda si apropo un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru hypentakill):

Si daca il comand de pe site-ul asta mi-l da nou in cutie nu? Si in cat timp m-il aduce? Sau ma duc eu?

| hypentakill a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm... nu stiu eu nu am comandat de la magazinul asta happy Dar cauta la politica lor s-ar putea sa scrie ceva.

| kracadille a răspuns:

Salut,la eMAG iPhone 4 este la 1649 de lei, iPhone 4s este la 1999.99 lei.
Uite un link:(dai pret ascendent)
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-apple-iphone-5-16gb-38676101#all