| vLooM a întrebat:

Salut.
Vreau si eu un raspuns cat mai clar, mai bun.
Deci pe un Nokia x2-00 cand intru sa fac poze/filmez imi arata operatiune nereusita si dupa ce astept cateva secunde imi zice aparat fota in asteptate... Care poate fi problema? Vreau un raspuns cat mai bun

DAU FUNDA.

1 răspuns:
| HerOdotA a răspuns:

Daca in timp ce apare foto in asteptare vei misca telefonul brusc vei observa probabil ca foto e cam stearsa. In momentul cand vezi ca apare semnul incarcare asteapta, in timpul acesta telefonul inca ca si cum mai pozeaza. Probabil e legat de sistemul de operare... De dorit sa instalezi vreun update sau sa instalezi vreun back-up al telefonului(posibil sa fie cu sistemul de operare de o versiune mai veche).