| vLooM a întrebat:

Salut.

Vreau si eu un raspuns cat mai clar, mai bun.

Deci pe un Nokia x2-00 cand intru sa fac poze/filmez imi arata operatiune nereusita si dupa ce astept cateva secunde imi zice aparat fota in asteptate... Care poate fi problema? Vreau un raspuns cat mai bun

DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AdmiNuL a răspuns:

Salut din nou! Du-te la un service cu el sa vezi ce iti spun baietii! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Cred ca este de la memoria ocupata. Mai elibereaza din memorie si incearca apoi.

| vLooM explică (pentru AdmiNuL):

Am resetat tot, nu am nimic in el... nu stiu de ce face asa.

| AdmiNuL a răspuns (pentru vLooM):

Salut din nou! Du-te la un service cu el sa vezi ce iti spun baietii! Sper ca te-am ajutat!