| CosmynAdryan a întrebat:

Ziceți-mi si mie ce telefon sa imi iau dintre iphone 5 si iphone 5 c. Vreau sa imi spuneți si niste idei gen pro sau contra, daca ati avut unul dintre aceste telefoane cum este. Ofer funda celui ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Danny1212 a răspuns:

Iati un iPhone 5c este foarte portabil, iti poti achizitiona multe huse, sunet video si camera foarte bune, bun la #Selfie, 16 Gb, incap peste 1000 de fotografii, poti sa ai cel putin 30 de melodii, 16-17 aplicatii si foarte ieftin, ecran bun (foarte greu se sparge, pe cand iPhone 5 l-ai scapat o data jos si s-a crapat). Sper ca sunt o multime de motive, pentru care l-ai putea cumpara happy!

| CosmynAdryan explică (pentru Danny1212):

Salut iti dau funda, te bag la prieteni sa mai vorbim daca doresti desigur.

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns: