| LaccboGaming a întrebat:

Salut, ziceti-mi și mie niște jocuri pe android pentru Samsung galaxy s1 (Telefon mai slab) Cele mai multe jocuri funda.

Răspuns Câştigător
| Robert784 a răspuns:

Head Soccer. Zombie Tsunami, FIFA 15 ( nu știu dacă își merge), Clash of Clans, AA, Traffic Racer, Farming Simulator ( dacă și-l bagi nu ai cum de pe Play Store pentru că trebuie să plătești, descarcă-și mobogenie și descarcăș-il de acolo), Asphalt 8 (nu știu dacă îți merge deoarece este joc mare de vreo 2 GB și nu știu dacă îți merge)... Funda happy?