| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare, Am o intrebare de telefonul Samsung chat 357 in legatura cu bateria, telefon il am de vreo luna si cateva zile, am tot cautat peste tot si zic ca bateria tine in jur :
2G: 11 ore 30 min
Durata in regim de asteptare:
2G: 400 ore
dar daca e sa il folosesc normal, in ce sens normal a uita cat e ceasul sau a suna pe cineva cateva min, sau a intra pe fb de pe java, si asa cate putin din toate bateria cam 3 zile dc oare?

Are bateria de 1000 mAh

peste tot zice ca poti vorbi pana la 11 ore si ar tine in regim de asteptare 400 de ore. ce ar putea sa fie de vina, ce ar fi activat fara sa stiu eu?

FUNDA!

2 răspunsuri:
| AdrianFita a răspuns:

Trebuia sa il formatezi de cand l-ai luat.Il descarcai de tot, il bagai la incarcat 12 ore si tot asa de 3 ori

| Nelutzu222 explică (pentru AdrianFita):

Pai am facut ceva de genu, dar bateriile lion nu se mai formateaza de ceva timp