| cartman a întrebat:

Salut! caut un telefon cu baterie de lunga durata, claritatea sunetului sa fie foarte ridicata, evetual sa aiba si bluetooth (pentru casca bt- la volan). Nokia 6310i indeplineste conditiile, dar altele mai stiti? Nu prea vreau sa fie color, sa aiba mp3 si alte chestii inutile. Astept raspunsuri justificate.

1 răspuns:
| MCG a răspuns:

Iti recomand Nokia C1 sau Nokia C2...Argument? Baterii Li-Ion de 1070 mAh care tin destul de mult daca te rezumi doar "talk time" iar daca vine vorba de "standby time" se ajunge undeva la 400 de ore...MERITA SI LE RECOMANDhappy