| SENEGEE a întrebat:

Salutare,
Are cineva idee de ce atunci când şterg un contact din telefon, conversaţia din whatsapp se şterge şi ea automat?
Prietenilor mei, le rămân conversaţia in whatsapp chiar dacă şterge din contacte, mă poate ajuta cineva?, dau fundăăă.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In mod normal asa este cand stergi un contact din telefon, conversatiile cu acel contact pe whatsapp sa iti ramana.
Nu am idee la tine de ce este altfel, o fi vreo setare pe care sa o poti face chiar pe whatsapp ca atunci cand stergi un contact sa se stearga si conversatia cu acela? eu unul nu o am...

| Furnicuta000 a răspuns:

Conversatia ramane ca e pe tel lor nu al tau. Mesajele se sterg doar daca apesi tu pe butonul "stergeti pentru toata lumea"

| SENEGEE explică (pentru Furnicuta000):

Am încercat pe telefonul prietenei să văd dacă merge, m-a şters ea pe mine din CONTACTE, iar conv pe whatsapp a rămas, la mine dacă şterg din CONTACTE se şterge automat şi conv. din whatsapp, acum înţelegi?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru SENEGEE):

Poate ai tu bifate niste setari pe acolo ca altfel nu imi explic

| SENEGEE explică (pentru Furnicuta000):

Am dat restart la telefon din fabrică şi nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu știu ce telefon ai.
Nu ar trebui sa se șteargă.