| Anonimatul2020 a întrebat:

Salutare, pot spune ca sunt prost si am scapat telefonul in apa, l-am sters de apa dupa am scos rapid spatele de sticla, in timp ce scoteam spatele incarcarea wireless inebunise si dupa s-a inchis singur, era apa doar deasupra bateriei si pe partile de plastic. am deconectat cablul de la baterie dar nu am scos-o din telefon pentru ca risc sa o intep si am pus telefonul in orez pana maine la service. Intrebarea mea este: mai pot salva datele: pozele si notitele? Telefonul este un Samsung S10e

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da sunt sanse dar de ce nu ai un card de memorie in el? Atunci nu ai fi avut frica asta pentru poze!

| Anonimatul2020 explică (pentru lpavel):

Salut, am reusit sa fac rost de poze si date cu Onedrive, Mersi pentru raspuns

| lpavel a răspuns (pentru Anonimatul2020):

N-ai pentru ce!