| stefan90stephy a întrebat:

Poti afla cine te suna cu numar ascuns? VoceOnline de la Romtelecom nu mai merge. Daca aveti alta metoda ajutati-ma, va rog. Dau funda celui care care vine primul cu solutia si functioneaza.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa apelezi *#30#

| stefan90stephy explică (pentru anonim_4396):

Cum functioneaza? Apelez si imi afiseaza "Identificarea liniei apelante - Activat". Apoi sun cu numar ascuns de pe alt numar sa vad daca merge si degeaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefan90stephy):

Probabil ca ai sunat cu numar ascuns, incearca si ce au raspuns ceilalalti.

| scanappino a răspuns:

I-ti faci un cont gratuit la www.telefonip.ro.
Dupa care descarci x-lite.
Gasesti pe google cu tonele sau gasesti aci> http://www.counterpa...mp; smenu=xlite
Il configurezi cu setarile care le-ai primit prin mail de la http://www.telefonip.ro
Acum urmeaza sa configurezi telefonul.
Setari - Redirectionare apel - Apeluri voce - Active redirectionare "Daca nu este disponibil" La numarul dat de http://www.telefonip.ro cu alte cuvinte daca te suna un numar ascuns apesi tasta NO si il redirectioneaza catre numarul de la telefonip (iti dai seama de asta pentru ca iti va suna pc-ul daca ai instalat x-lite si l-ai configurat ) daca vrei ii poti raspunde chiar poti inregistra convorbirea. Acum ca sa ii vezi numarul de tel, intri pe http://www.telefonip.ro te logezi dai pe "Apeluri primite" si ii vei vedea numarul de telefon acolo. Succes si sper ca ai inteles...

| Silq a răspuns:

Www.numarascuns.ro e primul si ultimul serviciu de depistare numere secrete. dai un ban dar sti sigur

| Negoianu_Stefan_1983 a răspuns:

Vreau sa vad cine ca suna cu privat

| Marinabruneta1994 a răspuns:

Cum pot afla Nr de tlf daca mă sună cu orivat

| acvamarin a răspuns:

Buna! Din pacate, pana in momentul de fata nu exista un astfel de program care sa iti permita sa identifici numarul persoanelor care te apeleaza cu numar ascuns. Poti incerca sa suni la serviciul Relatii cu Clientii corespunzator retelei din care faci parte si sa ceri mai multe informatii, insa eu nu stiu sa existe vreo solutie pentru problema ta. Mult succes!