| TheLoveDoctorr a întrebat:

Am o problema cu pasionatii care ma suna cu numar necunoscut. Exista vreo modalitate stiuta de dvs. care sa imi permita captarea numerelor de telefon al respectivilor faptasi? Faza cu voceonline de la Romtelecom nu mai merge.Nu mai merge site-ul. Astept pareri.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| baNutzZu a răspuns:

Nu ai cum sa afli numarul lor doar daca te duci la politie si spui ca te deranjeaza frecvent. ei se intereseaza la serviciul de telefonie al tau si dau de numar.
Dar cel mai simplu este sa adaugi numarul la blacklist. adauga apelul necunoscut la black list si nimeni nu te va mai deranja cu numar ascuns. persoana in cauza cu numar ascund cand va incerca sa te apeleze ii va intra imediat numar ascuns.

2 răspunsuri:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Si eu ma confrunt uneori cu situatia asta.cel mai bine e sa ii adaugi in black list, asa nu o sa te mai deranjeze si nu are rost sa iti faci griji pentru problema asta.ce bine ar fi daca asta ar fi cea mai mare problema din lumea asta, am scapa usor happy