| vallydboy a întrebat:

Salutare TPU, am o mare problema am achizitionat recent, un Samsung Galaxy s6 edge plus menționez este 100% original, la început a mers exceptional ca si pana acuma dar a intervenit o problemă WIFI ba se conecteaza ba nu se conectează! Mă puteți ajuta cu o parere cu o idee ce aș putea face in privinta lui să-l repar? multumesc anticipat dau Fundă

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi de la reteaua la care te conectezi.Nu da vina repede pe telefon.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Dai o revenire la setarile din fabrica happy Bafta!

| vallydboy explică (pentru Qweerrrtttyyy):

I-am dat resetare din fabrica merge cateva zile si apoi poc cade n-am idee de ce face așa

| Qweerrrtttyyy a răspuns (pentru vallydboy):

Du-l in service happy sau in garantie daca are

| lMetehne a răspuns:

Ai putea să-l duci la cei de unde l-ai cumpărat și să le spui de problemă, ar fi cu atât mai bine dacă ai avea garanție la telefon. happy

| vallydboy explică (pentru lMetehne):

Telefonul este la mana a doua

| lMetehne a răspuns (pentru vallydboy):

Atunci resetează-l dar nu uita să-i scoți cartela înainte. happy