| GAW a întrebat:

Salutare TPU am o problema am virusi in telefon si nu îi pot sterge sa va spun: am vrut sa descarc un joc de pe net si mi-a dat descarcarea crezand eu ca-i jocul dar era virus si de la acel virus s.au instalat mai multe programe care nu merg sterse.Am dat de 3 ori resetare din fabrica dar degeaba va roog ajutati-ma!

ajutati-ma am mai pus intrebarea odata la categoria tehnologie dar nu mi-au dat raspuns doar morala... ajutati-ma telefonul este nou!

2 răspunsuri:
| Affe a răspuns:

Sper ca ai bani de unul nou.

| GAW explică (pentru Affe):

laughing ma telefonul merge dar se mai blocheaza mi sau instalat niste programe care nu merg sterse si am descarcat dr.web si zice ceva de root? nu stiu )_(