| GAW a întrebat:

Salutare TPU am o problema am virusi in telefon si nu îi pot sterge sa va spun: am vrut sa descarc un joc de pe net si mi.a dat descarcarea crezand eu ca.i jocul dar era virus si de la acel virus s.au instalat mai multe programe care nu merg sterse.Am dat de 3 ori resetare din fabrica dar degeaba vaa roog ajutati-ma!

Dau funda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Telefonul e pentru vorbit, nu e jucarie! Invatatura de minte

| GAW explică (pentru K0sti):

Stiam asta dar spune ce sa fac?

| GAW explică (pentru K0sti):

Stiu asta dar macar spune ce sa fac daca stii?

| peperonies a răspuns:

Pai de ba bogdane, daca ti-e frica de lup nu intri in padure.

| GAW explică (pentru peperonies):

Macar daca stii zi-mi ce sa fac?