| j1NNNx a întrebat:

Am o vecina care are nevoie de ajutor. A bagat un numar de telefon (al meu) la facebook, si eu mereu primesc mesaj pe telefon cu notificari/mesaje. Cum pot face sa nu mai primesc mesaje (dar sunt mesaje de la 32665027 nu sunt notificari)! Multumesc. Funda garantat

Răspuns Câştigător
| Kamelia69 a răspuns:

Vecina ta trebuie sa schimbe numarul, si nu iti va mai veni mesaje

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vecina trebuie sa modifice/stearga numarul de telefon din contul ei.

| stlucian a răspuns:

P.S.Depinde de telefon daca ai optiunea de a bloca/filtra numere. Daca da atunci treci in lista numarul de pe care vin acele mess/notificari

| Tarabostes a răspuns:

Cauta in account seting general si strege/modifica numarul de telefon.

| AlinG5 a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile contului si modifica sau sterge numarul de telefon, dar daca vrei sa nu stergi numarul de telefon ai o aplicatie " Notification / Notificati " Accesezi Notificatile si le puteti dezactiva, astfel nu mai primiti mesaje.

| Zaranul a răspuns:

Foarte simplu schimbati numarul de telefon

| j1NNNx explică (pentru Zaranul):

Bine ca te uiti si tu mai sus.