| Aiko1chin a întrebat:

Hei! AM nevoie de ajutor! Stiti ca, atunci cand iti faci o adresa de e-mail iti trebuie Nr de telefon ca sa ti se confirme. Si se trimite codul prin mesaj pe telefon. Stiti daca in afara de acel cod, se Mai primesc alte mesaje pe telefon, notificări, ceva? Va rog sa ma Asigurați daca da sau nu, chiar trebuie sa stiu!

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Nu, nu se mai trimit! Stai linisstita.

| Aiko1chin explică (pentru StalkerSoul):

Chiar? Multumesc din tot sufletul! Eu vreau sa imi fac Facebook, si am nevoie de astea de e-mail. Telefonul meu e stricat, si fac asta de pe telefonul mamei, si in afara de cod nu vreau sa mai se primească ceva! Esti sigur?

| StalkerSoul a răspuns (pentru Aiko1chin):

Nu primesti nimic pe telefon, doar acel cod si atat! De fapt primesti si o parola in caz ca vrei sa ti-o resetezi dar asta e altceva!

Notificarile de la facebook le vei primii pe mail, dar le poti oprii din setarile facebook-ului!

Daca ai nevoie de ajutor da-mi pm! happy

Sa ai o seara frumoasa, numai bine!happy

| Aiko1chin explică (pentru StalkerSoul):

Multumesc mult de tot!

| StalkerSoul a răspuns (pentru Aiko1chin):

Oricandhappy

| Aiko1chin explică (pentru StalkerSoul):

Am facut o prostie! Eu sunt in alta tara, si nu am roming oe telefonul asta. Mai primesc sau nu, ca am trimis da nu am primit nimic! Daca primesc mai tarziu si vede cineva? Sau nu stiu sigur daca e cartela scoasă. Daca e scoasa, cand o pune inapoi o sa primească mesajul?

| Aiko1chin explică (pentru StalkerSoul):

Am facut o prostie! Am dat sa trimit codul dar n am primit. Eu sunt in alta tara si ani are telefonul roming ul activat. Din cauza asta n am primit? Si daca cand ajung acasa o sa l primesc si vede cineva?

| StalkerSoul a răspuns (pentru Aiko1chin):

Nu conteaza in ce tara esti mesajul trebuie sa vine ai dat acolo pe site "send mesage" inainte sa iesi?

| Aiko1chin explică (pentru StalkerSoul):

Da, nu mai inteleg nimic! Mi e asa frica!