| Iasmin_Spanache_1997 a întrebat:

Am un telefon Samsung S6 simplu si nu stiu de ce cauza se tot restarteaza sau se inchide pur si simplu! Androidul pe el este de 7.0, i-am dat resetare din fabrica si tot asa face. Vreau putina seriozitate. Va rog!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la service cu el. Trebuie instalat alt soft. S-a dus software-ul, de asta face asa. E ceva normal la unele telefoane mai de proasta calitate. Nu te va costa nimic service-ul daca ai garantie valabila.