| Anka9185 a întrebat:

Imi puteti spune si mie unde sa intru ca card de memorie la un Nokia lumia 520?
Si ce-i care au reusit sa descarce jocuri si aplicatii pe acest telefon sa-mi explice si mie cum au facut pentru ca eu ma chinui de 2 luni sa descarc si nu reusesc. Mi-am facut pana acum 10 conturi pe Microsoft si degeaba... Am pus si varsta mai mare de 30 de ani si tot nu merge. Imi zice ca am o problema cu contul de Microsoft si ma trimite la o pagina pentru remedierea problemei. Va multumesc!

FUNDAAA :*

1 răspuns:
| Ionut_Ionut_1990 a răspuns:

Incarca sa scoti de pe net aplicati pentru lumia 520, dar vezi ca sa poati sa bagi aplicati pe tel ar trebui sa ai windows 7 sau 8 pentru ca pe xp nu merge crede-ma