| MiKutzelu34546 a întrebat:

Salutari! Din greseala mi-am pus pe telefonul Huawei G6 blocare faciala si daca nu cu pin, pinul l-am gresit si nu-mi mai dau seama cum e. Acum nu stiu ce sa fac sa scot pinul caci da ca vreau sa il dezactivez trebuie sa il bag inainte chiar daca ii dau reset din fabrica tot imi cere pinul. Funda celui care ma ajuta big grin

1 răspuns:
| MBianca13 a răspuns:

Mai ai cartonu din care ai decupat scartela sim? Acolo pe ea ar trebui sa fie notat codul Pin si codul Puk.Cauta acolo. Succes