| bianca190301 a întrebat:

Samsung galaxy j7 20017 sau Huawei mate 10?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu. Parca am mai multa incredere in Samsung. E firma mai mare.

| Toma24 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu prea conteaza asta.

| Sn4k3 a răspuns:

Mate 10.

| siriusblack98 a răspuns:

Presupun ca la Huawei mate 10 lite te referi nu la varianta pro (3000 lei+) sau porsche design(7000 lei). Chiar si varianta lite este inca o data mai buna decat Samsung j7 2017.Doar arunca o privire la specificatii.Are memorie RAM mai mare, camera mai buna, spatiu 64Gb in timp ce Samsung are 16Gb.Nu neaparat cum zic toti taranii spalati pe creier ca daca este Samsung gata, e Dumnezeu pe pamant.Samsung ca si Apple de altfel isi pun mare parte din pret pe cat de cunoscuta este firma, nu neaparat pe calitate. Adica nu imi spune ca Samsung s7 face 2000 de lei la ce specificatii de anul 2010 are pe el cand sunt telefoane de 1000 de lei care il bat la fundul gol. Spre exemplu Huawei p10 lite.

| kar1GaNNN a răspuns:

J7 2017.
Pret, calitate, design, toate sunt perfect la el.
J7 am si eu de 3 luni de zile si merge blana pe internet sau in jocuri.

| Juper a răspuns:

Huawei

| Toma24 a răspuns:

Mate 10 lite, am si eu si este extraordinar de bun mai ales din punct de vedere al camerei si are si blit pe fata!