| Lascu_Liliana_1979 a întrebat:

Voi ce alegeti Huawei mate s sau Samsung galaxy s7? Dau funda

1 răspuns:
| Ioscaa1 a răspuns:

As alege Huawei, nu le prea poti compara adica unul a iesit in 2015 iar altul in 2016 e clar, ca cel mai nou este mai bun.Iar o gramada de persoane au in cap doar Samsung si iphone, uita ca sunt alte firme foarte bune, unde pretul este pus pe calitate nu pe numele firmei.+ sa fim seriosi cine isi permite telefon de peste 700 de euro? doar cei cu bani.Eu as alege ceva ieftin si bun in loc de ceva scump si bun.